LÜTFEN CİHAZINIZI YATAY KONUMA GETİRİNİZ

Plaj vücudu nedir? Kendini içinde kusursuza en yakın hissettiğin vücuttur ve bunu yakalaman için yalnızca 2 ay yeter. Gel, insanity programının olağanüstü yöntemlerini uygula, değişimi gör ve tutkun olacak bir spor şekliyle tanış. Şimdi harekete geç.

İstediğin vücut formunu yakalamak için zamanını ve paranı çarçur etme. İster kilo almaya ister kilo vermeye ihtiyacın olsun, senden tek istediğimiz günde 30 dakikanı bize ayırman. Unutma! İstediğin hedefe ulaşman için terinin son damlasına kadar yanındayız.

Şimdi sana inanılmaz bir şeyden bahsedeceğiz. Uygulayacağın program yani insanity, her defasında sana 1000 kalori harcatacak. İstersen bunu şöyle anlatalım. Normal bir spor salonunda 1 yılda alabileceğin sonucu 2 ayda alacaksın. Nasıl? Gerçekten çok iyi değil mi?

Bildiğin fitness ve spor programlarını unut. Sana sıra dışı bir deneyim sunuyoruz. Hiçbir spor aletini kullanmaksızın, yalnızca vücut ağırlığın ve müziğin saran ritmiyle kalp atışlarının hızlanışını hisset. Tanıştıralım, işte bu yepyeni sensin.

Öyle bir ihtimal vermiyoruz ama oldu ya! Programın tüm gereklerine harfiyen uydun, her şeyi hakkıyla yerine getirdin ama bir türlü hedefine ulaşamadın. O zaman sana diyoruz ki; bize bu program için ödediğin ücret işte burada. Bize bu sporu seninle tanıştırmanın mutluluğu yeter.

*50 seanstan oluşmaktadır.Kişinin endokrin ve ortapedilk durumu spor yapmaya elverişli olamalıdır. ilk 10 seansı hazırlık eğitimidir kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Garanti kapsamı ; tüm seanslara katılım ve anlık yemek fotograflarının paylaşımıyla ilişkilidir.

Öncelikle şunu söyleyelim; bu programda kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, üç adet zeytin gibi ağır diyet menüleri asla olmayacak. Metabolizman neye ihtiyaç duyuyorsa onu yiyeceksin. Üstelik seni, senin için biz takip edeceğiz. Bu nedenle telefonunda sık sık bizi görmeye hazır ol.